MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 15018548
nr 1501 8548
Byrå
Sent 1800-tal. Bredd: 100, djup: 47 cm, höjd: 81 cm
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 7 november 2022
kl 20:31:58
350 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr